Nabídka práce Servisní technici - Benešov

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNICI v lokalitě Benešov přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel Niersberger Instalace, s.r.o. (64577252). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Servisní technici
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Benešov
Náplň práce: organizování a harmonogramy záručních a pozáručních oprav, reporting - evidence a aktualizace zařízení, termínů servisních prohlídek, revizí, oprav, výběrová řízení na dodavatele prací a služeb (poptávky, nabídky, jejich vyhodnocení a objednávky), koordinace servisních prací (externích i interních), operativní řešení nečekaných událostí a závad, kontrola plnění termínů, rozsahu a kvality provedených prací, příprava podkladů k fakturaci, pravidelný osobní kontakt se zákazníkem, vyhodnocení zakázek
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání v oboru technického zařízení budov (TZB), praxe a zkušenosti v oboru TZB nebo Elektro případně Facility výhodou, orientace v technické dokumentaci , dobrá znalost práce na PC, programy MS Office (Outlook, Excel, Word), řidičský průkaz skupiny B, organizační schopnosti, iniciativa a odpovědnost, loajálnost, flexibilita
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti , získání pracovních zkušeností u mezinárodní firmy se 100-letou tradicí v rámci celého holdingu, široké spektrum firemních benefitů, možnost dalšího sebevzdělávání, absolventy rádi zaučíme
První kontakt e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66870799
Zaměstnavatel:
Niersberger Instalace, s.r.o. (64577252)
Kde budete pracovat:
Niersberger Instalace, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 317 721 741
E-mail: knenicka@niersberger.cz

Další nabídka práce podle lokality