Nabídka práce PRACOVNÍK/CE CALL CENTRA (PŮJČOVNA AUT A LODÍ) - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE CALL CENTRA (PŮJČOVNA AUT A LODÍ) v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 15.02.2024 firma - zaměstnavatel Yachtcentrum & team s.r.o. (05029821). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/CE CALL CENTRA (PŮJČOVNA AUT A LODÍ)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.02.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CIZ
Náplň práce: komunikovat s klienty, zodpovídat jejich dotazy přes telefon nebo e-mailem, sjednávání obchodu, půjčování aut a půjčování lodí. Zpracování drobné administrativy na počítači.
Požadujeme: znalost filipínštiny a angličtiny z důvodů dorozumění se s klienty a dodavateli.
Pracovní doba: 2 směny v rozmezí 8-17 hod.
První kontakt: Maruš Milan, tel.: 774 300 030 (8-17 hod.), nebo osobně na uvedené adrese.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Jiné (aktivní) Filipínština

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66884157
Zaměstnavatel:
Yachtcentrum & team s.r.o. (05029821)
Kde budete pracovat:
Yachtcentrum & team s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 300 030
E-mail: milanmarus@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality