Nabídka práce Řidič/ka kurýrní služby - Unhošť na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/KA KURÝRNÍ SLUŽBY v lokalitě Unhošť na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel Autodoprava Michal Jiskra s.r.o. (09253751). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Řidič/ka kurýrní služby
Odvětví:
Doprava (nabídky práce na Kladensku)
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- rozvoz kusových zásilek DPD,
- pracovní doba od 5:30 do vydání všech zásilek.

Požadujeme:
- ŘP sk B,
- čistý trestní rejstřík,
- výpis karty řidiče,
- spolehlivost, dobré komunikační schopnosti v ČJ.

Nabízíme:
- služební vůz k soukromým účelům po vzájemné dohodě a po ukomčení zkušební doby.

Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hodin telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední

Reference:
66884745
Zaměstnavatel:
Autodoprava Michal Jiskra s.r.o. (09253751)
Kde budete pracovat:
Autodoprava Michal Jiskra s.r.o.,provozovna Unhošť
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 400 219
E-mail: autodopravajiskra@email.cz

Prohlédnout dalších 824 nabídek práce na Kladensku