Nabídka práce Adminsrativní pracovník/ce - Back Office - Buštěhrad na Kladensku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINSRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - BACK OFFICE v lokalitě Buštěhrad na Kladensku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel DYNEX TECHNOLOGIES, spol.s r.o. (48108731). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 25 500 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Adminsrativní pracovník/ce - Back Office
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Kladensku)
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
14 000 až 25 500 Kč
Jsme česká společnost dodávající širokou škálu produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostik od renomovaných firem v oboru. Od roku 2004 jsme se zaměřili také na vývoj vlastních diagnostických přístrojů a reagencií a nyní je dodáváme již do více jak 50 zemí světa.

Požadujeme:
- AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem,
- samostatnost, aktivní přístup,
- pečlivost, spolehlivost.

Náplň práce:
- práce s firemním e-mailem,
- vyřizování telefonních hovorů,
- organizace a pomoc při firemních akcích,
- zajištění ubytování a dopravy pro zákazníky i firemní pracovníky,
- zajištění chodu kanceláře,
- občasná pomoc jednatelce společnosti,
- podpora obchodních zástupců a aplikačních specialistů,
- zajišťování dokumentace prodávaných produktů z portfolia dodavatelů,
- příprava podkladů pro semináře, konference, výstavy,
- organizace a zápis z porad.

Nabízíme:
- práci na zkrácený úvazek 0,5 - 0,75 hod.,
- odpovídající mzdové podmínky ( orientačně 28 - 34 tis. za plný úvazek),
- 13.plat, čtvrtletní odměny,
- 5 týdnů dovolené,
- kurzy AJ, firemní fitness, cafeterie,
- práci v příjemném a reprezentativním prostředí,
- zázemí stabilní společnosti.

kontakt:
Své životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedený kontakt:
Tomáš Hanzlík
thanzlik@dynex.cz
tel.: 220 303 633

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66884746
Zaměstnavatel:
DYNEX TECHNOLOGIES, spol.s r.o. (48108731)
Kde budete pracovat:
DYNEX TECHNOLOGIES, spol.s r.o., provozovna Buštěhrad
Kontaktní údaje:
E-mail: thanzlik@dynex.cz

Prohlédnout dalších 824 nabídek práce na Kladensku