Nabídka práce DEVOPS ENGINEER JUNIOR- VÝVOJOVÝ INŽENÝR- ADMINISTRÁTOR IT - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa DEVOPS ENGINEER JUNIOR- VÝVOJOVÝ INŽENÝR- ADMINISTRÁTOR IT v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 24.06.2024 firma - zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o. (03155501). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DEVOPS ENGINEER JUNIOR- VÝVOJOVÝ INŽENÝR- ADMINISTRÁTOR IT
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Technici počítačových sítí a systémů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.06.2024
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Pracujeme nejen pro peníze ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Požadujeme: Linux admin dovednosti, znalosti síťování (TCP/IP), zkušenosti se skriptováním/ automatizací.
Náplň práce: správa virtuálních počítačů na platformách VMware, Proxmox, OpenStack; výpomoc programátorům s kontejnerizací Kubernetes; monitoring a správa cloudu.
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, práci na zajímavých projektech, firemní benefity, tvůrčí vědecké prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66889609
Zaměstnavatel:
FIEDLER AMS s.r.o. (03155501)
Kde budete pracovat:
FIEDLER AMS s.r.o.
České Budějovice , Lipová 1789
Kontaktní údaje:
Tel.: 386 358 274
E-mail: jobs@fiedler.company

Další nabídka práce podle lokality