Nabídka práce SPRÁVCE SÍTĚ-ADMINISTRÁTOR IT, LINUX - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE SÍTĚ-ADMINISTRÁTOR IT, LINUX v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 20.02.2024 firma - zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o. (03155501). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SPRÁVCE SÍTĚ-ADMINISTRÁTOR IT, LINUX
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.02.2024
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody sick days
Fiedler jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Pracujeme nejen pro peníze, ale i pro dobrý pocit. Naše řešení pomáhá, aby nám tekla čistá voda, aby se dalo v řekách koupat, abychom věděli včas o blížící se velké vodě, aby se zpřesnila předpověď počasí. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Požadujeme: Linux admin dovednosti, znalosti síťování (TCP/IP), zkušenosti se skriptováním/ automatizací.
Náplň práce: správa serverů a síťové infrastruktury, OS Linux; aktualizace a zálohování OS; sledování a vyhodnocování bezpečnostních rizik; výpomoc programátorům a integrace jejich programového vybavení; monitoring a správa cloudu, případně částečně správa a plynulý chod námi vyvíjených aplikací; platformy VMware, Proxmox, OpenStack.
Požadujeme: Linux admin dovednosti; znalosti síťování (TCP/IP); znalost databází vítána; zkušenosti se správou a konfigurací softwarových balíků, aplikací, zkušenosti se skriptováním/ automatizací.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a iniciativy; práci na interesantních projektech; firemní benefity; tvůrčí vědecké prostředí; sick days; možnost využití homeoffice.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66889692
Zaměstnavatel:
FIEDLER AMS s.r.o. (03155501)
Kde budete pracovat:
FIEDLER AMS s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 386 358 274
E-mail: jobs@fiedler.company