Nabídka práce Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou - Volduchy na Rokycansku

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPONENT/KA S RUŠTINOU NEBO UKRAJINŠTINOU v lokalitě Volduchy na Rokycansku přichází na pracovní trh ke dni 27.02.2024 firma - zaměstnavatel DUVENBECK LOGISTIK s.r.o. (25202201). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti
Počet volných míst:
6
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
27.02.2024
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
Náplň práce: komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy, vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
Požadujeme: znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni, u rodilého mluvčího požadujeme dobrou znalost českého jazyka, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, praxe v administrativě 1 rok, praxe v dopravě výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly, odolnost vůči stresu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Ruština (pasivní) u rodilého mluvčího požadujeme český jazyk na komunikační úrovni
Ukrajinština (pasivní) u rodilého mluvčího požadujeme český jazyk na komunikační úrovni

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66904025
Zaměstnavatel:
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o. (25202201)
Kde budete pracovat:
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 371 740 535 (Po - Pá 8.00-16.00)
E-mail: personalni@duvenbeck.de

Další nabídka práce podle lokality