Nabídka práce Energetik - provozní elektrikář - Zbiroh na Rokycansku

S novou nabídkou volného pracovního místa ENERGETIK - PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ v lokalitě Zbiroh na Rokycansku přichází na pracovní trh ke dni 12.03.2024 firma - zaměstnavatel ZBIROVIA, a.s. (00169650). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 500 Kč .

Pracovní pozice:
Energetik - provozní elektrikář
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.03.2024
Mzda:
25 500 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Náplň práce: provádění elektroúdržby, zabezpečení pravidelných revizí, provádění kontrol el. zařízení, evidování revizních zpráv
Požadujeme: výhodou praxe v oboru a vzdělání elektrotechnického směru, platné osvědčení o zkoušce min. dle § 6 Vyhl. Č. 50/78 Sb., samostatnost, pečlivost, schopnost naučit se novým věcem, dobrou orientaci v technických výkresech, dodržování zásad BOZP
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci, zázemí stabilní a perspektivní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Práce s PC uživatlská znalost PC

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66904416
Zaměstnavatel:
ZBIROVIA, a.s. (00169650)
Kde budete pracovat:
ZBIROVIA, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 371 519 616 (Po-Pá 7.30 - 15.00)
E-mail: v.vildova@zbirovia.cz