Nabídka práce ASISTENT/KA PEDAGOGA (noční vychovatel - péče a dohled ve školském zařízení) - Nymburk

Nabídka volného pracovního místa na pozici ASISTENT/KA PEDAGOGA (noční vychovatel - péče a dohled ve školském zařízení) již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 22.03.2023 do 28.06.2023.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

Nymburk | Mzda: 21 000 Kč | Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. příloha č. 5 ( 8.…

Volná pracovní místa Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Nabídky práce NYMBURSKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ASISTENT/KA PEDAGOGA (noční vychovatel - péče a dohled ve školském zařízení)
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Nymbursku)
Profesní zařazení:
Asistenti pedagogů
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Noční provoz
Mzda:
19 000 až 21 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 599 nabídek práce na Nymbursku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.