Nabídka práce Ostraha prodejny Kaufland - Benešov

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND v lokalitě Benešov přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel GADO, s.r.o (28317432). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 140 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Ostraha prodejny Kaufland
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
140 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
POŽADUJEME:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE:
Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
NABÍZÍME:
Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, možnost čerpat dle požadavku zálohu na mzdu. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66949202
Zaměstnavatel:
GADO, s.r.o (28317432)
Kde budete pracovat:
GADO, s.r.o - Kaufland Benešov
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 881 689
E-mail: nabor.centrum@gado.cz