Nabídka práce uklízeč/ka, mytí nádobí - Přešťovice na Strakonicku

Nabídka volného pracovního místa na pozici uklízeč/ka, mytí nádobí již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 29.05.2023 do 30.04.2024. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Strakonice | Mzda: 19 000 Kč | Náplň práce: úklid kanceláří, práce v kolektivu. Pro osoby se zdravotním postižením. Kontakt tel. 608350075, v době od 8.00-16.00 hod.

Strakonice | Mzda: 19 000 Kč | Požadvaky: obsluha sedacího mycího stroje (strojní úklid), mzda po zapracování 130,-- Kč/hod. požadována trestní bezúhonnost. Nástup po domluvě, PP…

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce

Užitečné informace k pracovnímu místu

Uklízeči a pomocníci uklízejí vestibuly, chodby, kanceláře a pokoje v hotelech, motelech, letoviscích, nemocnicích, školách, kancelářských budovách a soukromých rezidencích. Zaměstnávají je hotely, motely, letoviska, rekreační zařízení, nemocnice a další instituce, společnosti spravující budovy, firmy poskytující úklidové služby i soukromé osoby. Uklízeči vykonávají úklidové práce v obytných a institucionálních zařízeních.

Volná pracovní místa Jiskra Gastro s.r.o.

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
uklízeč/ka, mytí nádobí
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
19 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.