Nabídka práce Expedient/ka - řidič/ka VZV- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000,- - Jihlava

S novou nabídkou volného pracovního místa EXPEDIENT/KA - ŘIDIČ/KA VZV- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000,- v lokalitě Jihlava přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel Moravia Lacto a.s. (49969897). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Expedient/ka - řidič/ka VZV- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000,-
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Zvláštní prémie docházkový bonus, měsíční prémie, vysoké příplatky za víkendy
Jiné výhody elektronické stravenky v hodnotě 211 Kč, příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu určitou.

Náplň práce:
- práce se čtečkou
- zaskladňování a vyskladňování pomocí VZV i manuálně.
Jedná se o práci v chladném prostředí.

Speciální pracovní doba:
- brzká ranní: 02:30-10:30,
- ranní: 06:00-14:00,
- odpolední: 12:00 - 20:00.

Požadujeme:
- zkušenosti se čtečkou výhodou není podmínkou v případě potřeby zaučíme.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Reference:
67037563
Zaměstnavatel:
Moravia Lacto a.s. (49969897)
Kde budete pracovat:
Moravia Lacto a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: sona.sargsyanova@moravialacto.cz

Další nabídka práce podle lokality