Nabídka práce Hlavní účetní závodu - Oslov na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ ZÁVODU v lokalitě Oslov na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel KTC INTERNATIONAL s.r.o. (61461504). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Hlavní účetní závodu
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Hlavní účetní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Vzdělání - Ekonomické , VŠ , střední matutitou
Pracovní náplň:
zpracování veškeré potřebné prvotní účetní a provozní evidence týkající se závodu,
vystavování faktur za práce a služby sjednané přímo výrobním závodem, vč. sledování jejich inkasa na BÚ.
zpracování výsledovky závodu Oslov, pravidelnou inventarizaci stavů zásob materiálu,vede pokladnu, provádí vyúčtování pracovních a služebních cest.
Zpracovává mzdy a personální agendu
Eviduje veškeré pracovní smlouvy se zaměstnanci (v kopiích), veškerou osobní evidenci každého zaměstnance, eviduje vstupní lékařské prohlídky.
hlídá splatnost všech splátkových kalendářů a přijatých faktur
dle požadavků jednatele vystavuje průběžnou rozvahu a výsledovku během roku, zpracování různých přehledů a tabulek dle potřeb firmy
kontrola správnosti účetních dokladů vystavených zaměstnanci firmy
kontroluje formální správnost předložených dokladů

Požadujeme:
znalost účetnictví , znalost programu POHODA výhodou
trestní bezúhonnost , pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost , flexibilita
praxe v oboru výhodou,
Provoz - jednosměnný prac. doba 7,30 - 15 , možná dohoda
Životopis zašlete na. e-mail. m.brejcha@ktc.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Ekonomika - mzdové účetnictví
Ekonomika - fakturace

Reference:
67041917
Zaměstnavatel:
KTC INTERNATIONAL s.r.o. (61461504)
Kde budete pracovat:
KTC INTERNATIONAL s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 075 762
E-mail: miroslav.brejcha@ktc.cz

Další nabídka práce podle lokality