Nabídka práce Dělníci v oblasti výstavby budov - Čeperka na Pardubicku

Nabídka volného pracovního místa na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 03.04.2024 do 16.05.2024. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Pardubice | Mzda: 19 500 Kč | Stavební práce. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Práce venku i vevnitř. Pracovní doba 07:00 - 15:30. První kontakt…

Pardubice | Mzda: 19 500 Kč | Jedná se o pomocné, výkopové práce na stavbě. Práce venku. Fyzicky náročnější - vhodnější spíše pro muže. Pracovní doba: 06:00 - 14:30. První kontakt…

Pardubice | Mzda: 19 500 Kč | Práce uvnitř i venku. Vhodné spíše pro muže - břemena nad 15 kg. Pracovní doba od 07.00. První kontakt telefonicky.

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Užitečné informace k pracovnímu místu

Pomocní pracovníci ve stavebnictví a dělníci pomáhají kvalifikovaným řemeslníkům a vykonávají pracovní činnosti na stavbách a staveništích. Zaměstnávají je stavební firmy, živnostníci a dodavatelé prací a provozovatelé.

Volná pracovní místa TopKonstrukt, CZ s.r.o.

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Dělníci v oblasti výstavby budov
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.