Nabídka práce STROJNÍK / STROJNICE STAVEBNÍCH STROJŮ - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍK / STROJNICE STAVEBNÍCH STROJŮ v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel PDV Stavby s.r.o. (03717721). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 200 Kč/hod .

Pracovní pozice:
STROJNÍK / STROJNICE STAVEBNÍCH STROJŮ
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Doprava
Profesní zařazení:
Obsluha zemních a příbuzných strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
200 Kč/hod
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, volné víkendy.

Náplň práce: zemní a výkopové práce (rypadlo pásové a kolové), odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně, kontrola dodržování BOZP a PO na stavbách dle platné legislativy.

Požadavky: vyučení ve stavebním oboru, strojnický průkaz, praxe minimálně 1 rok, odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, T (sk. C vítána).

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 25 dní dovolené.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
Jiné vyučení ve stavebním oboru, strojnický průkaz, praxe minimálně 1 rok atd.

Reference:
67050948
Zaměstnavatel:
PDV Stavby s.r.o. (03717721)
Kde budete pracovat:
PDV Stavby s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 727936610, 724840350
E-mail: info@pdvstavby.com