Nabídka práce Údržbář/ka - Střílky na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ/KA v lokalitě Střílky na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o. (26288605). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Údržbář/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
21 300 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Střílky
- Náplň práce: zajišťování drobných oprav a údržby budov
- Požadujeme: flexibilitu, loajalitu, důslednost, preciznost, férové jednání, spolehlivost a dochvilnost
- práce převážně v odpoledních hodinách (odpolední směny 14:00 - 22:00 hod.), možnost plného nebo i zkráceného úvazku, zkrácený úvazek min. 30 hod./týden, HM zadána při plném úvazku, doba určitá 1 rok s možností prodlozžení
- Benefity: každý den wellness oběd z místních surovin
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice, na kterou se hlásíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Natures Care CZ s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67052186
Zaměstnavatel:
Natures Care CZ s.r.o. (26288605)
Kde budete pracovat:
Natures Care CZ s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 559 263
E-mail: kariera@naturescare.cz