Nabídka práce TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY - Meziměstí na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY v lokalitě Meziměstí na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel PROMA REHA, s.r.o. (63219107). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
22 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování po zapracování příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody finanční ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů
Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK KVALITY. Jeho/jejím hlavním úkolem bude zajištění kontroly kvality vyráběných produktů.

Pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda 22.000 Kč dle praxe a zkušeností.

Náplň práce: kontrola kvality vyráběných produktů na určených výrobních odděleních; vstupní, výstupní a mezioperační kontrola; uvolňování výrobků pro další výrobní operace; navrhování nápravných a preventivních opatření ke zlepšování kvality; práce s měřidly.

Požadavky: ÚSO/SŠ strojního/technického směru; praxe na obdobné pozici min. 2 roky; znalost práce se základními měřidly; znalost čtení technické dokumentace; znalost práce na PC; spolehlivost a samostatnost; parťák do týmu; výhodou znalost informačního systému Helios Orange.

Zaměstnavatel nabízí: 25 dní dovolené; po zapracování příspěvek na stravování; finanční ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů.

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: hr@promareha.cz, tel.č. 775 776 094.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC znalost práce na PC
Jiné ÚSO/SŠ strojního/technického směru

Reference:
67072715
Zaměstnavatel:
PROMA REHA, s.r.o. (63219107)
Kde budete pracovat:
PROMA REHA, s.r.o. - provozovna Meziměstí
Meziměstí na Náchodsku, Tovární 84
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 776 094
E-mail: hr@promareha.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání