Nabídka práce Průvodce / průvodkyně škol rozvojovým plánem - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa PRŮVODCE / PRŮVODKYNĚ ŠKOL ROZVOJOVÝM PLÁNEM v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 23.07.2024 firma - zaměstnavatel Sdružení SPLAV, z.s. (26983389). Výše nabídnuté mzdy je 7 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Průvodce / průvodkyně škol rozvojovým plánem
Odvětví:
Administrativa
Školství
Zdravotnictví
Kultura a sport
Specialisté v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví
Počet volných míst:
4
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.07.2024
Mzda:
1 500 až 7 000 Kč
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE (pružná pracovní doba - počet hodin dle domluvy).
Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě nebo zasláním životopisu na adresu petrk@sdruzenisplav.cz.

Náplň práce:
- podporuje školu v identifikaci rozvojových pedagogických i nepedagogických potřeb vedení, pedagogů, dětí i rodičů
- provází školu/y při pedagogickém rozvoji - společně s vedením, týmem školy, dětmi, rodiči a dalšími aktéry plánuje, realizuje a reflektuje rozvoj školy
- účastní se setkání s jednotlivými učiteli (např. společně plánují výuku, pracují na osobním pedagogickém rozvoji apod.) a setkání se skupinami učitelů (např. tematické skupiny, skupinový mentoring apod.)
- podporuje vedení školy v profesním rozvoji a využití aktivit MAP
- podporuje sdílení mezi učiteli/vedením škol/školami a dalšími aktéry napojenými na školu jako jsou rodiče a veřejnost
- pravidelně se účastní reflektivních setkání s dalšími průvodci v rámci projektu MAP.

Požadujeme:
- základní zkušenost s pedagogickou prací a fungováním školy nebo jiného školského zařízení
- tvůrčí přístup, flexibilita a samostatnost při řešení situací, ke kterým neexistují obecně používané návody
- schopnost společně s týmem průvodců hledat a navrhovat vhodná řešení, nastavovat funkční modely podpory školám, pracovat v měnícím se prostředí i poučit se z vlastní chyby
- ochotu spolupracovat v týmu, sdílet a dále se vzdělávat v potřebách a nabídkách regionu
- samostatnost, spolehlivost, dodržování termínů.
Výhodou:
- zkušenost se zaváděním změny ve škole/organizaci
- zájem o dění ve vzdělávacím systému
- zkušenost učitele, metodika určité učební oblasti
- základní znalost území Rychnovska, bydliště v dojezdové vzdálenosti výhodou
- zkušenost s vedením školy nebo podílem na něm
- dovednost vést druhé lidi k nalézání vlastních řešení, k profesnímu rozvoji
- zkušenost s vedením týmu/pracovní skupiny/metodického sdružení apod.
- velkou výhodou pak zkušenost průvodce školy, lektora, mentora, kouče, supervizora nebo jiné podpůrné profese.

Nabízíme:
- smysluplnou práci přispívající ke zlepšování kvality vzdělávání v regionu
- práce v pestrém týmu MAS
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost dále se profesně rozvíjet
- flexibilní pracovní dobu
- možnost spolu se skupinou ostatních průvodců se účastnit na nastavování postupů spoluvytváření procesů.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67073922
Zaměstnavatel:
Sdružení SPLAV, z.s. (26983389)
Kde budete pracovat:
Sdružení SPLAV, z.s. - pracoviště Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou , Javornická 1560
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 257 170
E-mail: petrk@sdruzenisplav.cz

Další zaměstnání podle lokality