Nabídka práce SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ IT - Meziměstí na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ IT v lokalitě Meziměstí na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel PROMA REHA, s.r.o. (63219107). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ IT
Odvětví:
Informační technologie
Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování
Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí zaměstnance/zaměstnankyni na pozici SPRÁVCE IT. Jeho/jejím hlavním úkolem bude správa informačního systému Helios, podružných serverů, osobních počítačových stanic, zajišťování uživatelské podpory a rozvíjení a inovování všech svěřených technologií.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: správa informačního systému HELIOS; základní programování v T-SQL; konfigurace a údržba osobních stanic (Windows); konfigurace a údržba serverů (Windows); konfigurace a údržba LAN, WAN a WiFi sítí; administrace vzdáleného připojení; konfigurace a údržba síťových prvků, zabezpečení, VPN komunikace; zajišťování podpory uživatelů osobních stanic; konfigurace a údržba telekomunikačních a mobilních zařízení; konfigurace a realizace zálohování firemních dat; dohled nad bezpečnostní politikou firemní počítačové sítě.

Požadavky: minimálně SŠ vzdělání technického charakteru; praxe na pozici IT technika; znalost MS Windows, MS Office; znalost administrace prostředí Windows Server; znalost sítí (TCP/IP, DNS, DHCP); znalost technologií virtualizace na platformě Hyper-V; znalost Active Directory Domain Services; znalost databázového prostředí MS SQL a jazyka T-SQL; znalost anglického jazyka (alespoň pasivně); všeobecný přehled o IT a ochota rozšiřování znalostí; trestní bezúhonnost; řidičský průkaz sk. B.
Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou: znalost informačních systémů Helios.

Zaměstnavatel nabízí: notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené.

V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kariera@promareha.cz., tel.č.: 775 776 094 a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Práce s PC znalost MS Windows, MS Office; znalost administr. prostředí Windows Server atd.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné praxe na pozici IT technika, všeobecný přehled o IT atd.
Jazykové znalosti:
Angličtina (pasivní)

Reference:
67074110
Zaměstnavatel:
PROMA REHA, s.r.o. (63219107)
Kde budete pracovat:
PROMA REHA, s.r.o. - provozovna Meziměstí
Meziměstí na Náchodsku, Tovární 84
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 775 776 094

Další nabídka práce podle lokality