Nabídka práce EXPEDIENT/KA PEKAŘSKÝCH A CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ - Protivín na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa EXPEDIENT/KA PEKAŘSKÝCH A CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ v lokalitě Protivín na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 19.08.2024 firma - zaměstnavatel POLANSKÝCH, s.r.o. (47252341). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
EXPEDIENT/KA PEKAŘSKÝCH A CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Noční provoz
Změněno dne:
19.08.2024
Mzda:
23 000 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování Stravování zdarma
Jiné výhody zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den v měsíci
Poznámka k nabídce práce:
Vhodné i pro cizince
Náplň práce: Příprava pekařských a cukrářských výrobků pro expedici k zákazníkům.
Pracovní doba: NE až ČT - od 21:45 do 6:15 hod
Požadavky na zaměstnance: Samostatnost, zodpovědnost, přesnost. Šikovné, nezaučené zaškolíme.
Výhody: Stravování zdarma, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den v měsíci.
První kontakt: Polanský Roman, tel.: 736 521 151, e-mail: cukrarna@polanskych.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67081164
Zaměstnavatel:
POLANSKÝCH, s.r.o. (47252341)
Kde budete pracovat:
POLANSKÝCH, s.r.o. - pekárna, cukrárna KLAS
Protivín na Písecku, Jiráskova 112
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 521 151
E-mail: polansky@polanskych.cz

Další práce podle lokality