Nabídka práce Vyšší soudní úředník/úřednice - Strakonice

S novou nabídkou volného pracovního místa VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE v lokalitě Strakonice přichází na pracovní trh ke dni 20.08.2024 firma - zaměstnavatel Okresní soud ve Strakonicích (00024686). Výše nabídnuté mzdy je 40 120 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vyšší soudní úředník/úřednice
Odvětví:
Právo
Profesní zařazení:
Vyšší soudní úředníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.08.2024
Mzda:
27 250 až 40 120 Kč
Požadavky: státní občanství České republiky, trestní bezúhonnost, ukončené vysokoškolské vzdělání absolvováním bakalářského nebo magisterského studijního programu v oblasti práva na vysoké škole nebo úspěšně ukončené studium vyšších soudních úředníků(vhodné i pro absolventy, kteří ukončí studium v podzimním termínu), plná svéprávnost, praktická znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita.
Náplň práce : rozhodovací činnost podle zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství.
Zaměstnanecké výhody: 200 hodin dovolené, příspěvek na stravenky, pět dnů indispozičního volna, vzdělávací aktivity.
Kontakt: telefonicky v úředních hodinách Bc. Petra Cardová, Petra Brabcová, tel. 383355101, 606684100, 383355108, e-mailem: pcardova@osoud.sce.justice.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67081481
Zaměstnavatel:
Okresní soud ve Strakonicích (00024686)
Kde budete pracovat:
Okresní soud ve Strakonicích
Strakonice , Smetanova 455
Kontaktní údaje:
Tel.: 383355108
E-mail: mbrabcova@osoud.sce.justice.cz