Nabídka práce Programátor/ka komunikačních zařízení - SW+HW+FW - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR/KA KOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ - SW+HW+FW v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 06.09.2024 firma - zaměstnavatel ELGAS, s.r.o. (47469978). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Programátor/ka komunikačních zařízení - SW+HW+FW
Odvětví:
Informační technologie
Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.09.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování Dotované stravování
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- programování jednočipových procesorů v jazyce C/C++
- testování SW a tvorba dokumentace
- implementace komunikačních technologií do FW měřících přístrojů

Požadavky:
- vysoká škola, případně vyšší odborná škola technického směru (elektro)
- znalost architektury ARM procesorů
- znalost komunikačních technologií (GPRS, LTE, NB IoT)
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativnost a zodpovědnost
- zájem o práci v oboru komunikační techniky vítán

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v dynamické polečnosti
- pružnou pracovní dobu
- přátelské pracovní prostředí a osobní přístup
- práci na zajímavých projektech ve zkušeném týmu vývojářů
- možnost dalšího profesního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
Plat: dle praxe a schopností
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Práce s PC - jiné znalost architektury ARM procesorů znalost komunikačních technologií výhodou
Jazykové znalosti:
Angličtina (pasivní)

Reference:
67084890
Zaměstnavatel:
ELGAS, s.r.o. (47469978)
Kde budete pracovat:
ELGAS, s.r.o.
Pardubice , Semtínská 211
Kontaktní údaje:
Tel.: 466 414 511
E-mail: personalni@elgas.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání