Nabídka práce Zástupce generálního ředitele - Plazy na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁSTUPCE GENERÁLNÍHO ŘEDITELE v lokalitě Plazy na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 06.09.2024 firma - zaměstnavatel YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. (24731536). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 65 100 Kč .

Pracovní pozice:
Zástupce generálního ředitele
Odvětví:
Management
Nejvyšší představitelé společností a institucí (kromě politických, zájmových a příbuzných organizací)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.09.2024
Mzda:
65 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní informace:
e-mailem: marcelaesnerova.cz@yapp.com

Upřesňující informace:
Pracovní pozice spočívá v řízení a koordinaci operací výroby, kvality a financí s ohledem na procedury a politiku společnosti v pobočkách společnosti YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS, zodpovědnosti za výrobní a kvalitářské cíle společnosti a vedení týmu manažerů.

Náplň práce:
1. Plnění KPI výroby a kvality
2. Kontrola oddělení výroby, kvality a financí ve spolupráci s příslušnými manažery daných oddělení
3. Reporting ukazatelů výroby a kvality a vyhodnocení jejich výkonu. Vedení akčního plánu pro zlepšení výkonu výroby a kvality.
4. Pravidelná komunikace s HQ v Číně
5. Zodpovědnost za eskalaci procesů a dotazů s HQ v Číně s cílem dosažení finálního výsledku
6. Podpora při zajišťování potřebných zdrojů z Číny za dodržení platné legislativy
7. Řízení a kontrola práce podřízených, jejich pravidelné hodnocení
8. Řízení zdrojů a organizace oddělení za účelem dosažení cílů

Z důvodu komunikace se zřizovatelem a ostatními subjekty v holdingu se sídlem v ČLR vyžadujeme znalost čínského jazyka na velmi dobré úrovni.

Životopisy zasílejte na email: marcelaesnerova.cz@yapp.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67086806
Zaměstnavatel:
YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. (24731536)
Kde budete pracovat:
YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.
Plazy na Mladoboleslavsku 128
Kontaktní údaje:
E-mail: marcelaesnerova.cz@yapp.com