Nabídka práce PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA PRO STAVEBNÍ INŽENÝRING - Hořenice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA PRO STAVEBNÍ INŽENÝRING v lokalitě Hořenice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel AKVOPRO s.r.o. (24232343). Výše nabídnuté mzdy je 32 000 Kč hrubého.

PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA PRO STAVEBNÍ INŽENÝRING
Odvětví:
Věda a výzkum (volná místa na Náchodsku)
Zemědělství a lesnictví (volná místa na Náchodsku)
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti vodohospodářství
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
25 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody benefity, přívětivý kolektiv, možnost profesního růstu atd.
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), pružná pracovní doba.

Náplň práce: jednání s dotčenými orgány státní správy, zjištění stanovisek a rozhodnutí orgánů státní správy, zajištění úkonů vedoucích k získání stavebního povolení, administrativní vedení projektů a zakázek firmy, práce v programu MS Word, MS Excel.

Požadavky: všeobecná orientace ve stavebnictví; flexibilita a schopnost práce v týmu.

Zaměstnavatel nabízí: benefity; zázemí úspěšné, stabilní společnosti; přívětivý kolektiv; různorodou práci přizpůsobenou Vašim časovým možnostem; možnost profesního růstu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: nycova@akvopro.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Jiné všeobecná orientace ve stavebnictví

Reference:
1330684
Zaměstnavatel:
AKVOPRO s.r.o. (IČ: 24232343)
Kde budete pracovat:
AKVOPRO s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: nycova@akvopro.cz

Prohlédnout dalších 722 nabídek práce na Náchodsku