Nabídka práce Skladník/skladnice - Postřižín na Mělnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/SKLADNICE v lokalitě Postřižín na Mělnicku přichází na pracovní trh ke dni 01.10.2022 firma - zaměstnavatel Tesco Stores ČR a.s. (45308314). Výše nabídnuté mzdy je 24 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladník/skladnice
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Mělnicku)
Doprava (nabídky práce na Mělnicku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Mělnicku)
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
7
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
01.10.2022
Mzda:
20 930 až 24 000 Kč
12 hodinové směny včetně přestávek, denní , noční směna - 6:30 - 18:30 hodin ; 18:30-6:30 hodin
Náplň práce: příjímat, skladovat zboží, práce s manioulační technikou
Požadujeme: pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, fyzickou zdatnost
Nabízíme: možnost pracovního růstu, zázemí mezinárodní společnosti, školení související s pracovní pozicí a s rozvojem, podorujeme volnočasové aktivity - sportovní a společenské akce,stravování zajištěno přímo v objektu, nabízíme výhody a benefity, autobusová doprava ZDARMA ze směrů - Litoměřice, Roudnice nad Labem, Most, Louny,Slaný,Kralupy nad Vltavou,Štětí, Neratovice, Veltrusy, Mělník

Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín, 250 70 Odolena Voda
Kontakt: telefonicky 7:00-14:00, životopisy zasílejte e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
590841
Zaměstnavatel:
Tesco Stores ČR a.s. (45308314)
Kde budete pracovat:
Tesco Stores ČR a.s. - DC Postřižín
Kontaktní údaje:
Tel.: 315 668 121; 122
E-mail: milena.salusova@tesco.com

Prohlédnout dalších 705 nabídek práce na Mělnicku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Skladníci a pracovníci pro manipulaci s materiálem třídí, skladují a vydávají náhradní díly a zásoby pro použití v podniku, ve kterém pracují. Jsou zaměstnáni ve výrobních podnicích, skladech, maloobchodních a velkoobchodních zařízeních, důlních, lesnických a stavebních podnicích, opravnách, nemocnicích a dalších zařízeních.