Nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ PRO ZAHRANIČNÍ PARTNERY - Jaroměř na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ PRO ZAHRANIČNÍ PARTNERY v lokalitě Jaroměř na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 29.12.2021 firma - zaměstnavatel ZOOPO spol. s r.o. (28812140). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 24 100 Kč .

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ PRO ZAHRANIČNÍ PARTNERY
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.12.2021
Mzda:
24 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Náplň práce: jednání se zahraničními partnery, vyjednávání podmínek a nových obchodů v cizím jazyce.

Požadavky: aktivní znalost arabského a italského jazyka, výhodou znalost anglického a německého jazyka; znalost práce na PC - nutná znalost uživatelského rozhraní MS Word, MS Excel a práce s e-mailem a sociálními sítěmi.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: hampl.zoopo@email.cz

Místo výkonu práce: Kracíkova 20, Josefov, 551 02 Jaroměř.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC práce s e-mailem a sociálními sítěmi
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:
Italština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
634788
Zaměstnavatel:
ZOOPO spol. s r.o. (28812140)
Kde budete pracovat:
ZOOPO spol. s r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 500 991
E-mail: hampl.zoopo@email.cz