Nabídka práce LESNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - (Okres Náchod)

S novou nabídkou volného pracovního místa LESNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE v lokalitě (Okres Náchod) přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel KEJVAL Corporation - CZ, s.r.o. (07545649). Výše nabídnuté mzdy za (15 hod/týdně) je 20 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
LESNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti
Počet volných míst:
8
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
18 900 až 20 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody po zaučení zajímavé výdělky
Pracovněprávní vztah na dobu neurčitou: pracovní poměr na plný či zkrácený pracovní úvazek nebo dohoda o pracovní činnosti (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 15 hod. týdně).

Náplň práce: práce v lese - sázení stromů, vyžínání, natírání stromků (vše mimo těžby).

Požadavky: nutný řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí po zaučení zajímavé výdělky.

Kontakt - paní Mádrová Lucie, tel.: + 420 704 708 809 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: office.kejvalcorporation@gmail.com (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Náchodská 2109, Nové Město nad Metují v době od 07:00 hod. do 14:30 hod.

Místo výkonu práce: okres Náchod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, KEJVAL Corporation - CZ, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
635066
Zaměstnavatel:
KEJVAL Corporation - CZ, s.r.o. (07545649)
Kde budete pracovat:
KEJVAL Corporation - CZ, s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 704 708 809 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.)
E-mail: office.kejvalcorporation@gmail.com