Nabídka práce ŘIDIČ / ŘIDIČKA AUTOBUSU - Náchod

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ / ŘIDIČKA AUTOBUSU v lokalitě Náchod přichází na pracovní trh ke dni 28.04.2022 firma - zaměstnavatel ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. (60108851). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ŘIDIČ / ŘIDIČKA AUTOBUSU
Odvětví:
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.04.2022
Mzda:
38 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, sleva na PHM, flexipasy atd.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: linková přeprava cestujících v okolí Ústí nad Orlicí, Náchoda, Rychnova n. K., Jevíčka, Litomyšle, Lanškrouna, Jaroměře.

Požadavky: řidičský průkaz sk. D, profesní průkaz, karta DGT, zdravotní způsobilost.

Zaměstnavatel nabízí: průměrnou mzdu 35.000,- Kč + diety 2.500,- Kč, motivační složku za PHM, benefity - úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA pro celou rodinu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor, flexipasy, firemní půjčka atd.
Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes zaměstnavatele.

Kontakt - pan Král Petr, tel.: 606 773 222 (Po-Pá od 07:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: personalni@icomtransport.cz. Výběrové řízení bude probíhat v Ústí nad Orlicí.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Reference:
66511493
Zaměstnavatel:
ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. (IČ: 60108851)
Kde budete pracovat:
ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 773 222 (Po-Pá od 07:00 hod. do 14:00 hod.)
E-mail: personalni@icomtransport.cz

Prohlédnout dalších 753 nabídek práce na Náchodsku