Nabídka práce OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - Jaroměř na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY v lokalitě Jaroměř na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel GUMOTEX Automotive Jaroměř, s.r.o. (27260747). Výše nabídnuté mzdy je 22 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
20 000 až 22 500 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování v místě pracoviště s příspěvkem
Dovolená navíc
Jiné výhody bonusy
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: obsluha výrobního zařízení, opracování vyrobených autodílů podle daného pracovního postupu, vizuální kontrola kvality.

Výhodou je manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou, firemní benefity - bonusy, stravování v místě pracoviště s příspěvkem, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu.

Kontakt - paní Hozdová Monika, tel.: 491 841 240, e-mail: personalni5@gumotex.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66774496
Zaměstnavatel:
GUMOTEX Automotive Jaroměř, s.r.o. (27260747)
Kde budete pracovat:
GUMOTEX Automotive Jaroměř, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 491 841 240
E-mail: personalni5@gumotex.cz