Nabídka práce Řidič/řidička autobusové dopravy - Boskovice na Blanensku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/ŘIDIČKA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY v lokalitě Boskovice na Blanensku přichází na pracovní trh ke dni 31.01.2024 firma - zaměstnavatel ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. (60108851). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič/řidička autobusové dopravy
Odvětví:
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob
Počet volných míst:
19
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
31.01.2024
Mzda:
39 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce
Linková přeprava cestujících v okolí Boskovic, Blanska.
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* průměrnou mzdu 40.000 Kč + diety 2.500 Kč
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.
Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naší společnost.
Zaměstnanecké výhody: cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor, stabilizační půjčka, flexipasypenzijní pojištění 100 Kč, mob. telefon s hrazeným tarifem …
Kontakt možný osobně na adrese: Nádražní 286/8, 680 01 Boskovice, telefonicky v čase 7.00-14.00 hod na č. 606773222 nebo na e-mail. adrese: personalni@icomtransport.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66775979
Zaměstnavatel:
ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. (60108851)
Kde budete pracovat:
ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. - provozovna Boskovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 606773222
E-mail: personalni@icomtransport.cz