Nabídka práce Expedient - expedientka - Choustníkovo Hradiště na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa EXPEDIENT - EXPEDIENTKA v lokalitě Choustníkovo Hradiště na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 02.09.2022 firma - zaměstnavatel BEAS, a.s. (15061205). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Expedient - expedientka
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Trutnovsku)
Výroba a provoz (volná místa na Trutnovsku)
Doprava (volná místa na Trutnovsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Trutnovsku)
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
02.09.2022
Mzda:
22 000 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
EXPEDIENT - EXPEDIENTKA
Náplň práce: převzetí zboží z výroby, pouze noční směna 18:30 - 03:00hod., expedice hotových výrobků.
Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, směnný provoz (noční práce), předchozí praxe není nutná, možnost zaučení.
Nabízíme: stravenky, další zaměstnanecké benefity.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66837388
Zaměstnavatel:
BEAS, a.s. (15061205)
Kde budete pracovat:
BEAS, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602306718
E-mail: obchod@beas.cz

Prohlédnout dalších 837 nabídek práce na Trutnovsku