Nabídka práce OBSLUHA SKLÍZECÍCH STROJŮ - Žďár nad Metují na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA SKLÍZECÍCH STROJŮ v lokalitě Žďár nad Metují na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Zemědělské družstvo OSTAŠ (00126918). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
OBSLUHA SKLÍZECÍCH STROJŮ
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví (nabídky práce na Náchodsku)
Doprava (nabídky práce na Náchodsku)
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Jízdní výhody příspěvek na dojíždění
Jiné výhody příspěvek na stravování, výkonnostní prémie, příspěvek na penzijní připojištění
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: obsluha řezačky a kombajnu, traktorista.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, T.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dojíždění, možnost ubytování, příspěvek na stravování, výkonnostní prémie, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba.

Kontakt - paní Zemanová Milena, tel.: 736 767 655 (Po-Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: uctarna@zdostas.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně dle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Reference:
66858071
Zaměstnavatel:
Zemědělské družstvo OSTAŠ (IČ: 00126918)
Kde budete pracovat:
Zemědělské družstvo OSTAŠ
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 767 655 (Po-Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.)
E-mail: uctarna@zdostas.cz

Prohlédnout dalších 722 nabídek práce na Náchodsku