Nabídka práce NOČNÍ HLÍDAČ / NOČNÍ HLÍDAČKA - Velké Poříčí na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa NOČNÍ HLÍDAČ / NOČNÍ HLÍDAČKA v lokalitě Velké Poříčí na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Zemědělské družstvo Velké Poříčí (48171026). Výše nabídnuté mzdy je 180 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
NOČNÍ HLÍDAČ / NOČNÍ HLÍDAČKA
Odvětví:
Obrana a ochrana (nabídky práce na Náchodsku)
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Noční provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
160 až 180 Kč/hod
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, částečný pracovní úvazek. Směnnost: jednosměnný provoz - noční práce. Nástup možný ihned.
Odměna hrubého 160,- Kč až 180,- Kč/hod. + prémie.

Náplň práce: dohled nad areálem zemědělského družstva, kontrola dobytka a dojícího robota. Případné telení krav.

Požadavky: individuální přístup a rozumná domluva samozřejmostí.

Kontakt telefonicky - slečna Vítková (zootechnička), tel.: 602 400 888.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66858377
Zaměstnavatel:
Zemědělské družstvo Velké Poříčí (IČ: 48171026)
Kde budete pracovat:
Zemědělské družstvo Velké Poříčí
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 400 888

Prohlédnout dalších 770 nabídek práce na Náchodsku