Nabídka práce technolog - Blansko

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG v lokalitě Blansko přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel METALKOVO a.s. (29277485). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
technolog
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Blanensku)
Technici technologové v oblasti telekomunikací a radiokomunikací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
38 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Společnost METALKOVO a.s. je spolehlivých partnerem v oboru strojírenství. Zabýváme se výrobou plechových dílů, sestav včetně jejich svařování, lakování a montáže.
Do našeho týmu hledáme vhodného kolegu/kolegyni, který/á bude cílově orientovaný/á a samostatný/á v nastavení si vlastních výrobních procesů a jejich zlepšování.
Co vás čeká:
-Vypracování technologických postupů ke kalkulaci a zavádění nových postupů do výroby.
-Zavádění nových výrob a jejich optimalizace před zavedením sériové výroby.
-Zavádění technologických změn na základě interních a externích požadavků.
-Vyhledávání nových technologií.
-Návrh a konstrukce přípravků pro výrobu.

Požadujeme:
-SŠ/VŠ technického typu (ideálně strojní zaměření).
-Praxe na obdobné pozici výhodou.
-Schopnost orientovat se v technické dokumentaci.
-Znalost tvorby technologických postupů a normování.
-Znalost MS Office.
-Znalost ERP systému Dialog 3000Skylla výhodou.
-Důslednost, komunikativnost.
-Odolnost vůči stresu.
-Ochota učit se novým věcem.
Co vám můžeme nabídnout:
-Mzdu odpovídající praxi a zkušenostem.
-Příspěvek na stravování.
-Pružnou pracovní dobu.
-Navýšení základní výměry dovolené podle odpracovaných let.
-Práce v Blansku.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět. Rádi Vám ukážeme kde a jak pracujeme.
První kontakt telefonicky nebo mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66858541
Zaměstnavatel:
METALKOVO a.s. (IČ: 29277485)
Kde budete pracovat:
METALKOVO a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 606723487
E-mail: simeckova@metalkovo.cz

Prohlédnout dalších 462 nabídek práce na Blanensku