Nabídka práce OPERÁTOR - OBSLUHA VSTŘIKOLISU - Mělník

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR - OBSLUHA VSTŘIKOLISU v lokalitě Mělník přichází na pracovní trh ke dni 27.09.2022 firma - zaměstnavatel RETAL Czech a.s. (26116219). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
OPERÁTOR - OBSLUHA VSTŘIKOLISU
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Mělnicku)
Profesní zařazení:
Obsluha strojů a zařízení, montéři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
27.09.2022
Mzda:
26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
o obsluha vstřikolisu: kontrola a balení výrobků s občasným zvedáním břemen nad 20kg
Požadujeme:
o minimálně základní vzdělání
o ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční směny: pondělí - čtvrtek 8 hod.směny, pátek - neděle 12 hod.směny)
o průkaz VZV výhodou (není podmínkou)
Nabízíme:
o zázemí stabilní zahraniční společnosti s jistotou pravidelně a včas vyplácené mzdy
o stravenková karta, dovoz obědů na pracoviště
o příspěvky na penzijní připojištění
o dovolená navíc
o pracovní oblečení a jeho údržba
o odměny za životní jubilee, vánoční dárek a vánoční večírek
o mimořádné odměny za inovativní nápady
o odměna za dobré výsledky společnosti

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66884898
Zaměstnavatel:
RETAL Czech a.s. (26116219)
Kde budete pracovat:
RETAL Czech a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 869 124
E-mail: info@retal.cz

Prohlédnout dalších 705 nabídek práce na Mělnicku