Nabídka práce OSTRAHA PRODEJNY PENNY - Náchod

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA PRODEJNY PENNY v lokalitě Náchod přichází na pracovní trh ke dni 24.01.2024 firma - zaměstnavatel SEKURO & Group s.r.o. (07624581). Výše nabídnuté mzdy je 120 Kč/hod hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
OSTRAHA PRODEJNY PENNY
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
24.01.2024
Mzda:
117 až 120 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody zprostředkování certifikátu strážného, interní školení atd.
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení nebo dohoda o provedení práce (DDP), turnusové služby. Po dohodě nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity (nesmí se však týkat pohybového ústrojí).

Náplň práce: pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob; kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadavky: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem, výhodou - potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného.

Zaměstnavatel nabízí: práci na denní směny (12hod. směny), nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu, možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení.

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. Nechoďte na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt - paní Gebauerová Jitka, tel.: 734 514 315, Po - Pá od 09:00 hod. do 14:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou e-mailovou adresu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC pro kamerový systém
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní) slovem i písmem

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
66994220
Zaměstnavatel:
SEKURO & Group s.r.o. (07624581)
Kde budete pracovat:
SEKURO & Group s.r.o. - pracoviště Penny Market (3)
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 514 315 (od 09:00 hod. do 14:00 hod.)
E-mail: nabor.sekuro@gmail.com

Další nabídky volných pracovních míst