Nabídka práce automechanik - autoelektrikář - Boskovice na Blanensku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ v lokalitě Boskovice na Blanensku přichází na pracovní trh ke dni 26.08.2024 firma - zaměstnavatel CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o. (63481251). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
automechanik - autoelektrikář
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři motorových vozidel
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.08.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Nástup od 1.9.2024 nebo dohodou. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: servis osobních a užitkových vozů značky Citroën.
Požadujeme: ŘP skupiny B, technickou zdatnost, pečlivost, odpovědnost a ochotu se učit.
Výhodou je praxe v oboru, zkušenosti s diagnostickým zařízením nebo elektro vzdělání (zákon č.250/2021 Sb.)
Nabízíme zázemí stabilní společnosti s více jak 25letou existencí na trhu. Práce v přátelském kolektivu u autorizovaného zástupce vozů Citroën, možnost dalšího vzdělávání se v oboru (školení a certifikáty), příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, zaškolení ve školícím centru a možný profesní růst.
První kontakt mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67059947
Zaměstnavatel:
CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o. (63481251)
Kde budete pracovat:
CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o.
Boskovice na Blanensku, náměstí 9. května 2153
Kontaktní údaje:
Tel.: 725879309
E-mail: konrad@cljuniorauto.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce