Nabídka práce Strojník - strojnice - obsluha strojů - Hostinné na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍK - STROJNICE - OBSLUHA STROJŮ v lokalitě Hostinné na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 02.09.2024 firma - zaměstnavatel Stavby Flamberg s.r.o. (07189281). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Strojník - strojnice - obsluha strojů
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.09.2024
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenkový paušál
Dovolená navíc dovolená 25 dnů
Zvláštní prémie náborový příspěvek, výkonnostní odměny
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon
Firma Stavby Flamberg s.r.o. působící ve městě Hostinném, hledá do týmu kolegu/kolegyni na pozici:
Strojníky
Na stavební stroje: pásový bagr CAT 320HEX, kolový bagr CATMH 3022, Hrubotřídič RM HS3500 a Drtič RM 90 GO
Co vás čeká:
" řízení, obsluha a běžná údržba stavebních mechanizačních prostředků (strojů a zařízení)
" příprava pracoviště a pracovních strojů
" odstraňování závad a kontrola chodu a výkonu stavebních strojů
" nakládka, překládka, transport a skládka stavebních materiálů
" zemní práce při přípravě a úpravě terénu
" přípravné a dokončovací stavební práce včetně stavebního úklidu
" spolupráce s ostatními celky organizace - úsek mechanizace
" obsluha jednoduchých strojů a zařízení a ručního nářadí a jejich základní údržba
" evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
· ZV/SV s výučním listem v oboru strojník (stavebnictví, strojírenství) vítáno
· organizační a koordinační dovednost, proaktivní přístup, zvládání zátěže, spolehlivost
· časová flexibilita
· praxe na obdobné stavebně-technické pozici vítána
. způsobilost k řízení automobilu, ŘP sk. B, C, strojnický průkaz
Práce na plný úvazek
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/ měsíc, výkonnostní odměny
Benefity společnosti:
. náborový příspěvek 30 000 Kč po půlroce spolupráce
. příspěvek na penzijní připojištění
· práce na HPP v přátelském kolektivu
· jednosměnný provoz
· mobilní telefon
. stravenkový paušál
. dovolená 25 dnů
Možnost nástupu ihned
Kontakt: e-mail: jeriova@stavbyflamberg.cz, tel.: 739 287 069 p. Jeriová

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Jiné strojnický průkaz, praxe na obdobné stavebně-technické pozici vítána

Reference:
67073704
Zaměstnavatel:
Stavby Flamberg s.r.o. (07189281)
Kde budete pracovat:
Stavby Flamberg s.r.o.
Hostinné na Trutnovsku, Slévárenská 467
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 287 069
E-mail: jeriova@stavbyflamberg.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa