Nabídka práce Provozní elektrikář - elektrikářka - Jívka na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRIKÁŘKA v lokalitě Jívka na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 02.09.2024 firma - zaměstnavatel GEMEC - UNION a.s. (25916581). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Provozní elektrikář - elektrikářka
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.09.2024
Mzda:
28 500 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování příspěvky na stravování
Zvláštní prémie
Jiné výhody systém firemních benefitů - UNI šeky
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
" oprava a údržba elektrických strojů a instalací
" kontrola přenosného elektrického nářadí se záznamem výsledku revize
" obsluha energetických zařízení o výkonu do 1MW
" pravidelná kontrola technologických zařízení
" spolupráce při realizaci revizí
Požadavky:
" Odborná způsobilost k výkonu činností v elektrotechnice dle § 9 nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 6, § 7
" Samostatnost, zodpovědnost, ochota vzdělávat se
" Řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
" Tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
" Finanční odměnu odpovídající odvedené práci
" Možnost profesního vzdělávání
" Systém firemních benefitů - UNI šeky
" 2x ročně mimořádné prémie dle hospodářského výsledku
" Možnost ubytování a příspěvky na stravování
" Náborový příspěvek 30 000,- Kč
" Mzda včetně benefitů 28.500,- až 35.000,- Kč s možností dalšího růstu
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:
" GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187,
542 13 Jívka
" kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz,
tel.: 499 829 823

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. § 9 nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 6, § 7
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, zaměstnavatel GEMEC - UNION a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67085224
Zaměstnavatel:
GEMEC - UNION a.s. (25916581)
Kde budete pracovat:
GEMEC - UNION a.s. - Divize Stavební konstrukce Jívka
Jívka na Trutnovsku 187
Kontaktní údaje:
Tel.: 499829823
E-mail: hana.stonjekova@gemec.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa