Nabídka práce Programátor PLC - Žďár nad Sázavou

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR PLC v lokalitě Žďár nad Sázavou přichází na pracovní trh ke dni 04.07.2022 firma - zaměstnavatel Industrial Automation Services s.r.o. (29156491). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Programátor PLC
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Žďársku)
Profesní zařazení:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
04.07.2022
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- podíl na zpracování "feasibility studií" jako podkladů pro zpracování řídících PLC programů elektrického zařízení výrobních strojů a linek
- zpracování systémových analýz jako podkladů pro zpracování řídících PLC programů elektrických systémů stojů a zařízení
- programování PLC, včetně příslušné dokumentace a dalších normami stanovených podkladů
- vytváření komunikačního SW pro přenos dat mezi úrovní řízení PLC a nadřazenými úrovněmi řízení
- programování vizualizace (na panelech místního ovládání)
vyžadujeme:
- vysokoškolské vzdělání (elektro)technického směru, i nedokončené
- znalost německého nebo anglického jazyka
- znalost platných norem a předpisů z oblasti průmyslové automatizace
- odborné znalosti v oboru průmyslové automatizace a měření a regulace
- znalost práce s PC
Ubytování bude poskytnuto ve Žďáře nad Sázavou.
První kontakt telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
1313145
Zaměstnavatel:
Industrial Automation Services s.r.o. (IČ: 29156491)
Kde budete pracovat:
Industrial Automation Services s.r.o. - Žďár nad Sázavou
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 448 263
E-mail: Monika.tomanova@atserv.eu

Prohlédnout dalších 621 nabídek práce na Žďársku