Nabídka práce Pracovníci ve výrobě - Žebrák na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ v lokalitě Žebrák na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 10.08.2020 firma - zaměstnavatel Mubea, spol. s r.o. (62417215). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 23 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovníci ve výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Příbramsku)
Profesní zařazení:
Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě
Počet volných míst:
20
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
10.08.2020
Mzda:
19 000 až 23 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů
Jízdní výhody Svoz 2 okruhy- Příbramsko, Hořovice, Plzeň, Rokycansko
Podnikové stravování 22 Kč/jídlo
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: Pracovníci ve výrobě
Náplň práce: jedná se o práíci v klasickém 3-směnném provozu ve výrobě dílů do aut- napínáků klínového řemene
Nástup od: možný ihned
Mzda: 19 000 Kč- 23 000 Kč
Výhody: svozová doprava 2 okruhy- Příbramsko, Hořovicko, Rokycansko, Plzeň, 22 Kč dotované stravování, 5 týdnů dovolené
Kontakt: Vyskočilová Kateřina, tel.: 311907316, e-mail: kariera.zebrak@mubea.com, 8-16 h
Osobně- středa na Žebrácké adrese, nahlásit na vrátnici, mezi 13-15:00

Místo výkonu: Mubea, spol. s r.o.
Za Dálnicí č.p. 510
267 53 Žebrák

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Praxe v povoláních:

Reference:
66552533
Zaměstnavatel:
Mubea, spol. s r.o. (IČ: 62417215)
Kde budete pracovat:
Mubea, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 311907316
E-mail: katerina.vyskocilova@mubea.com

Prohlédnout dalších 1227 nabídek práce na Příbramsku