Nabídka práce Expedient/ka v pekárně - Rokycany

S novou nabídkou volného pracovního místa EXPEDIENT/KA V PEKÁRNĚ v lokalitě Rokycany přichází na pracovní trh ke dni 05.05.2022 firma - zaměstnavatel Ladislav Frídel (13857321). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 24 000 Kč .

Pracovní pozice:
Expedient/ka v pekárně
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Směnnost:
Noční provoz
Změněno dne:
05.05.2022
Mzda:
24 000 Kč
Náplň práce: fyzické třídění pečiva v pekárně dle objednávek. (Pečivo se po upečení z plechů třídí do přepravek a připravuje se pro odvoz odběratelům.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66705699
Zaměstnavatel:
Ladislav Frídel (IČ: 13857321)
Kde budete pracovat:
Ladislav Frídel - pekařství
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 799 301

Prohlédnout dalších 267 nabídek práce na Rokycansku