Nabídka práce Ostraha prodejny Kaufland - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 03.06.2022 firma - zaměstnavatel GADO s.r.o. (28317432). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 110 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Ostraha prodejny Kaufland
Odvětví:
Obrana a ochrana (nabídky práce na Kolínsku)
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
03.06.2022
Mzda:
110 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Praus Alena, tel.: 722 364 544, Po - Pá 8 - 17 hod,
e-mail: nabor.centrum@gado.cz.
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadujeme :
Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
Praxe v oblasti security (podmínkou)
Základní znalost práce na PC
Certifikát strážného (podmínkou)
Až 15-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 30 hod. pracovní fond dle požadavků manažera
Vhodné pro OZP nesmí se týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce:
Pochůzková činnost po prodejně ,ochrana majetku a ostraha osob
Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme :
Práci v silné a stabilní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty
Možnost zálohy na mzdu
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Jiné věk nad 18 let, příjemné vystupování, certifikát strážného, praxe v oboru

Reference:
66838643
Zaměstnavatel:
GADO s.r.o. (IČ: 28317432)
Kde budete pracovat:
GADO s.r.o. - Kaufland
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 364 544
E-mail: nabor.centrum@gado.cz

Prohlédnout dalších 621 nabídek práce na Kolínsku