Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL TERAPEUT / VYCHOVATELKA TERAPEUTKA - Valdice na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL TERAPEUT / VYCHOVATELKA TERAPEUTKA v lokalitě Valdice na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 25.06.2024 firma - zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky (00212423). Výše nabídnuté mzdy je 43 570 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL TERAPEUT / VYCHOVATELKA TERAPEUTKA
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Osobní, rodinní a sociální psychologové
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.06.2024
Mzda:
31 680 až 43 570 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu - pedagogické vzdělání nebo psychologické vzdělání (není nutná jednooborová psychologie) nebo odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění + ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik.
Praxe v léčbě závislostí vítána.
Platové podmínky: 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce: Zaměstnanec je tzv. "odborným garantem" programu specializovaného oddělení výkonu trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, jakož i programu specializovaného oddělení pro výkon trestu odsouzených s poruchou osobnosti a chování, způsobenou užíváním návykových látek. Kromě výkonu psychoterapie nese jako "odborný garant" odpovědnost za dodržování odborné koncepce programu a jeho aktualizaci dle aktuálních poznatků v oboru adiktologie, a za odborné řízení programu a terapeutického týmu včetně provádění intervize.
Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, sportovní akce), bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice, využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
67009639
Zaměstnavatel:
Vězeňská služba České republiky (00212423)
Kde budete pracovat:
Vězeňská služba České republiky-Věznice VALDICE
Kontaktní údaje:
Tel.: 493507219 PO-PÁ 7,00 - 14,30 hodin
E-mail: 22personalnivedouci@vez.val.justice.cz

Další nabídka práce podle lokality

Další volná pracovní místa podle oboru

Často poptávané nabídky práce