Nabídka práce OBCHODNÍ NÁMĚSTEK / NÁMĚSTKYNĚ ŘEDITELE - Smidary na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ NÁMĚSTEK / NÁMĚSTKYNĚ ŘEDITELE v lokalitě Smidary na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 30.07.2019 firma - zaměstnavatel RUP "Gomselmaš" organizační složka (24783820). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ NÁMĚSTEK / NÁMĚSTKYNĚ ŘEDITELE
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní náměstci (ředitelé)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.07.2019
Mzda:
37 000 až 55 000 Kč
CZ-ISCO 12211 Obchodní náměstci (ředitelé)

- PP na dobu určitou, nástup 1.10.2019, ukončení 30.9.2020 flexibilní pracovní doba
- Náplň práce: prodej sortimentu zemědělské techniky Gomselmaš, budování evropské sítě obchodního zastoupení
- Požadujeme: dobrá znalost tuzemského i EU trhu se zemědělskou technikou, znalost AJ slovem i písmem, Běloruština a Ruština slovem i písmem, ŘP B, znalost práce na PC,možnost dlouhodobých pracovních cest po EU i mimo EU, předchozí práce v mezinárodních společnostech výhodou
- Nabízíme: mobil, PC, později os. vozidlo
- Životopis zasílejte na e-mail: gomselmash.cz@gmail.com (p. Škaryd)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
325094
Zaměstnavatel:
RUP "Gomselmaš" organizační složka (24783820)
OAO "Gomselmaš" odštěpný závod zahraniční právnické osoby - HK
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 436 956
E-mail: info@gomselmash.eu