Nabídka práce PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/CE, ÚDRŽBÁŘ/KA - Kontakt. TELEFONICKY (7:00 - 14:00 HOD.), E-MAILEM. - Žebrák na Berounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/CE, ÚDRŽBÁŘ/KA - KONTAKT. TELEFONICKY (7:00 - 14:00 HOD.), E-MAILEM. v lokalitě Žebrák na Berounsku přichází na pracovní trh ke dni 01.04.2022 firma - zaměstnavatel KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v Žebráku (00028240). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK/CE, ÚDRŽBÁŘ/KA - Kontakt. TELEFONICKY (7:00 - 14:00 HOD.), E-MAILEM.
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.04.2022
Mzda:
20 000 až 25 000 Kč
Náplň práce: seřizování lisů a drobných strojů, kontrola a měření výrobků, sváření CO2. Požadujeme: manuální zručnost, přesnost, zodpověnost. Výhodou praxe ve strojírenství a orientace v technicckých výkresech, platné svářečské oprávnění (dle dohody zařídíme). Mzda dle praxe a zkušenosti, nástup podle dohody. Kontakt: e-maile, více informací telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66628986
Zaměstnavatel:
KOVODRUŽSTVO, výrobní družstvo v Žebráku (IČ: 00028240)
Kde budete pracovat:
KOVODRUŽSTVO,výrobní družstvo v Žebráku
Kontaktní údaje:
Tel.: 603451321
E-mail: reditel@kovodruzstvo.cz

Prohlédnout dalších 1131 nabídek práce na Berounsku