Nabídka práce LEKTOŘI DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ - Nový Bydžov na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa LEKTOŘI DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ v lokalitě Nový Bydžov na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 06.09.2022 firma - zaměstnavatel Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. (25935429). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
LEKTOŘI DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Lektoři dalšího vzdělávání
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.09.2022
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden
Jiné výhody stravenky, měsíční a roční bonusy
Náplň práce: příprava školení metodou TWI, vedení školení, vedení administrativy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC MS Office (Excel, Word, Powerpoint)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66836610
Zaměstnavatel:
Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. (25935429)
Kde budete pracovat:
Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 405 435
E-mail: lubos.riha@datwyler.com