Nabídka práce Strojírenský dělník/ce pro montáž tlumičů, obsluhu obráběcích a svařovacích stroj - Jilemnice na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/CE PRO MONTÁŽ TLUMIČŮ, OBSLUHU OBRÁBĚCÍCH A SVAŘOVACÍCH STROJ v lokalitě Jilemnice na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 20.05.2022 firma - zaměstnavatel BRANO a.s. (45193363). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

Strojírenský dělník/ce pro montáž tlumičů, obsluhu obráběcích a svařovacích stroj
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Semilsku)
Profesní zařazení:
Strojírenští kovodělníci
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
20.05.2022
Mzda:
19 800 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody Příspěvek na závodní stravování Vlastní rekreační zařízení www.brans.cz Příspě
Poznámka k nabídce práce:
POŽADAVKY
výuční list, nebo praxe
manuální zručnost, přesnost
dodržování pracovních postupů a BOZP
práce ve dvousměnném nebo třísměnném provozu

NÁPLŇ PRÁCE
montáž tlumičů pérování
obsluha jednoúčelových strojů a zařízení

NABÍZÍME
Zázemí stabilní české společnosti
Pravidelný, stabilní výdělek
Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou (10% mzdový bonus)
Možnost dalšího vzdělávání
Zaškolení nových zaměstnanců
Příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době
až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na závodní stravování
Vlastní rekreační zařízení www.brans.cz
Příspěvek na dětské rekreace

kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 9,00 do 14,00 hodin

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Reference:
66845547
Zaměstnavatel:
BRANO a.s. (IČ: 45193363)
Kde budete pracovat:
BRANO a.s. závod Jilemnice
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 297 724
E-mail: anna.volencova@brano.eu

Prohlédnout dalších 602 nabídek práce na Semilsku