Nabídka práce SKLADNÍCI/OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky či e-mailem. - Hořovice na Berounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI/OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - KONTAKT: TELEFONICKY ČI E-MAILEM. v lokalitě Hořovice na Berounsku přichází na pracovní trh ke dni 20.06.2022 firma - zaměstnavatel Allzora s.r.o. (03860752). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 17 900 Kč .

SKLADNÍCI/OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Berounsku)
Doprava (volná místa na Berounsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Berounsku)
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.06.2022
Mzda:
17 900 Kč
Náplň práce: skladování zboží na vhodné skladové pozice, manipulace se zbožím, příprava zboží
k expedici. Fyzicky náročná práce (zvedání a manipulace s těžkými břemeny). Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, hmotná odpovědnost a spolehlivost, bezúhonnost. Kontakt telefonicky Po, St: 9.00 - 16.00, či e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66856774
Zaměstnavatel:
Allzora s.r.o. (IČ: 03860752)
Kde budete pracovat:
Allzora s.r.o., Hořovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 414 813
E-mail: allzora@email.cz

Prohlédnout dalších 1167 nabídek práce na Berounsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Skladníci a pracovníci pro manipulaci s materiálem třídí, skladují a vydávají náhradní díly a zásoby pro použití v podniku, ve kterém pracují. Jsou zaměstnáni ve výrobních podnicích, skladech, maloobchodních a velkoobchodních zařízeních, důlních, lesnických a stavebních podnicích, opravnách, nemocnicích a dalších zařízeních.