Nabídka práce Dělník/ce na provoze Plasty - manipulant u lisu - Turnov na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE NA PROVOZE PLASTY - MANIPULANT U LISU v lokalitě Turnov na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 21.09.2022 firma - zaměstnavatel TREVOS, a.s. (07829965). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dělník/ce na provoze Plasty - manipulant u lisu
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Semilsku)
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
21.09.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících) -Slevy na firemní výrobky
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce
-Příprava surovin granulátu dle předepsaných technologických parametrů
-Doplňování granulátu do systému a čištění filtrů a systému
-Kontrola výrobků a vedení zápisů o kontrolách
-Manipulační práce u lisu

Požadujeme
-Výuční list
-Výhodou průkaz VZV
-Fyzická zdatnost uchazeče (nejedná se o úplně lehkou práci)
-Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
-Zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita

Nabízíme
-Práci v moderních prostorách
-Motivující finanční ohodnocení
-Zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Dotované stravování v závodní jídelně
-Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
-Slevy na firemní výrobky
-Dovolená 25 dní

Kontakt: e-mailem, telef.:7,30 -15,30 hodin

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66875824
Zaměstnavatel:
TREVOS, a.s. (07829965)
Kde budete pracovat:
TREVOS, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 481 363 355
E-mail: personalni@trevos.cz

Prohlédnout dalších 567 nabídek práce na Semilsku